Каталог
Відповіді на популярні запитання
Тут ми спробували дати відповіді на багато питань, які зазвичай задають наші клієнти. Обов'язково прочитайте, і багато що стане зрозуміліше.
1.Ціни представників в регіонах відрізняються від цін в головному відділенні в Києві?
Ні, ціни не відрізняються. Всі ціни, які ви можете бачити в прейскуранті, дійсні для всіх відділень.
2.Якщо у мене в місті немає вашого представництва, як мені з вами співпрацювати?
Ми купуємо радіодеталі за допомогою транспортних компаній, таких, як Нова пошта, Автолюкс, Інтайм. Якщо у вас великий обьем, то ви можете привезти товар в місто, де є наше відділення.
3.Від яких кількостей ви купуєте радіодеталі?
Ми купуємо будь-які кількості. Але навряд-чи буде цікаво відправляти товар на 50 грн, тому що вартість доставки не покриє вашу вигоду. А максимальна вартість не обмежена.
4.Хто платить за доставку?
Доставка за рахунок клієнта. Ми можемо сплатити за доставку при отриманні, але її вартість буде вирахована під час підрахунку вартості посилки. У разі великих партій або оптових поставок розглядається можливість компенсації доставки нами.
5.Чи можлива відправка накладним платежем?
Передплата або "наложенний" платіж неможливі. Оплата тільки по результатам перевірки і підрахунку вартості.
Чому: тому, що перевиріті відповідність заявленої вартості вмісту посилки (перерахувати і переважити сотні транзисторів і т.д.) на пошті неможливо. Також, недобросовісні клієнти часто допускають умисні "помилки" при оцінці посилки: усі спірні моменти трактують на свою користь, перекладають на нас вартість доставки, невірно (і завжди в більшу сторону) оцінюють або класифікують ті чи інші деталі і т.д. Якщо ви біїтесь відправляти деталі о оплатою по факту, то можете привезти їх нам особисто в офіс і продати в безпечних умовах.
6. Які гарантії?
Як мінімум, репутація. Ми працюємо вже багато років (сайт зареєстровано в 2011 році, що підтверджується данними про доменне ім'я, а працюємо ми з 2005 року), і сенсу втрачати репутацію заради тисячі гривень немає ніякого. Якщо ви хвилюєтеся за ваші деталі, можете розбити весь обсяг на кілька посилок невеликого розміру. Або взагалі приїхати і все привезти. При особистій зустрічі оплата відразу і в повному обсязі.
7.Чи є у вас представники, які не вказані на сайті? Якщо людина говорить, що співпрацює з вами, чи можна їй довіряти?
Всі представництва, з якими ми працюємо - вказані на головній сторінці цього сайту або на зображенні вгорі сторінок. Ніяких інших представництв, інших сайтів, інших контактних даних, крім зазначених на цьому сайті, у нас немає і ніколи не буде. Ми не маємо ніякого відношення і не відповідаємо за дії людей, контактні дані яких не вказані на цьому сайті. Пам'ятайте, це можуть бути шахраї.
8.Як швидко ви оплачуєте посилки?
Оплата відбувається іноді в день отримання, а найчастіше на наступний день після отримання.
9. Чи надаєте ви звіт про вміст посилки з цінами?
Надаємо. Але для цього ви повинні все якісно посортувати і упакувати. Посилки, в яких вміст являє собою суміш чого попало, а упаковка зроблена з підручних засобів - ми звіт надати не зможемо.
10. Якщо товар не підійшов, чи можу я отримати все назад?
Якщо товар не підійшов - ми вам про це повідомимо. Якщо він вам потрібен - то відправимо вам його назад. Якщо ж не потрібен - то ми його самі викинемо :)
11.Що робити, якщо я не міг додзвонитися?
Ми вам передзвонимо при першій можливості.
12.Як підготувати товар до продажу та посортувати його?
Детально про це написано тут. Сортуйте деталі згідно прайсу. Наприклад, якщо різні серії мікросхем коштують однаково - то не обов'язково їх розділяти. На кожному пакеті напишіть кількість вмісту.
13.Можете ви приїхати до нас і купити деталі?
Можемо, якщо у вас відповідна кількість товару. Якщо товару небагато - то буде краще, якщо ви надішлете його нам.
14.Чи є у вас документи, необхідні для списання неліквідів нашого підприємства?
Є всі необхідні документи. Також про це написано тут.
15.Чи купуєте ви деталі на платах? А обладнання в зборі?
Купуємо в будь-якому вигляді. Ціна не залежить від того, на платах радіодеталі чи ні. Пам'ятайте, що ваговий товар необхідно відокремлювати від плат, тому що інакше зважити його не вийде. Також розпаювати плати і електронні прилади потрібно кваліфіковано, слідуючи рекомендаціям по демонтажу.