Каталог
Як найкраще відправити посилку
На цій сторінці ви можете знайти інформацію про те, як відправити радіодеталі поштою за допомогою транспортної компанії, а також рекомендації по упаковці і відправці. Ми будемо дуже раді, якщо ви уважно ознайомитеся з цією статтею і будете слідувати цим нескладним рекомендаціям. Правила роботи з нашого боку.

1.Підберіть якісну і досить міцну коробку.
Коробку недорого можна придбати у відділеннях транспортної компанії, або взяти будь-яку наявну, яка залишиться цілою після доставки. Не варто пакувати в тару з істотними дефектами.

2.Придбайте пакети на замках.
Їх можна купити на будь-якому ринку, коштують вони від 5 до 20 грн за 100 штук, в залежності від розміру. Коштують не дорого, а працювати з ними набагато приємніше і зручніше, ніж з сумнівними пакетами з-під чаю, сигарет та інших не призначених для цього речей. Вони легко закриваються і відкриваються, можуть бути використані багаторазово.

Розмірами вони бувають від 3 до 50 см в ширину, а масою від 0,2 до 3 грам.

3.Посортуйте і зважте деталі, вони повинні бути запакованими в пакети.
Слідкуйте, щоб гострі кути деталей не порвали пакети. А дрібні і дорогі речі (такі як контакти від реохордів або реле) краще пакувати в два пакети, щоб вони, бува, не розсипались.Не забувайте, що зважувати потрібно без урахування пакета.

На кожному пакеті маркером напишіть кількість вмісту. Можна також покласти папірець з написом всередину.

Увага!
Не варто використовувати для упаковки плівку від пачок сигарет, чаю, газети, сірникові коробки, одноразові кульки та інші ненадійні і не призначені для цього речі.


4.Запакуйте деталі в коробку.
Акуратно складіть пакети з деталями в коробку. На окремому аркуші паперу напишіть реквізити для оплати, прізвище та номер телефону і вкладіть всередину коробки, заклейте клейкою стрічкою.5. Надішліть посилку транспортною компанією (на прикладі Нової Пошти).
Прийшовши до відділення, назвіть оператору ваш номер телефону, а також номер телефону одержувача, який ви можете бачити в розділі контакти або вгорі кожної сторінки цього сайту. Також повідомте місто і номер відділення Нової Пошти, куди ви хочете відправити посилку. Дізнатися ці дані можна, зателефонувавши нам.
Після відправки ви отримаєте декларацію, як на фото нижче.

Вгорі декларації є 14-значний номер. Повідомте його нам будь-яким зручним способом, він необхідний для отримання вашої посилки.
6. Отримання посилки.
Після того, як посилка прийде ми отримаємо про це СМС від Нової Пошти. Після підрахунку вартості гроші прийдуть на карту, реквізити якої ви вклали в посилку.
Дякую за увагу!